Minister Crevits bezoekt SGi

Op de eerste schooldag kwam minister van onderwijs Hilde Crevits in het Sint-Godelieve-instituut kijken welke initiatieven onze school al neemt om leerlingen meer te laten bewegen. Het SGi werd geselecteerd om deel te nemen aan het project 'Scholen in Beweging'.  Daarbij worden leerlingen van het secundair onderwijs van 10 secundaire sholen in Vlaanderen gevolgd om te kijken wat de effecten zijn als je bewegingsmomenten inlast op school en wat de beste manieren zijn om jongeren tussen 12 en 18 jaar aan het bewegen te krijgen. De minister nam deel aan een vergadering waarin de leden van de werkgroep gezondheid en de leerlingraad bespraken welke acties ze voor het nieuwe schooljaar konden plannen. Minister Crevits toonde zich erg enthousiast over de visie en inzet van onze leerlingen. Bekijk ook de reportage van Ring-tv.